
Digitale technologie biedt marketeers en communicatieverantwoordelijken heel wat opportuniteiten. Ze willen zo een concurrentieel voordeel uitbouwen en het rendement van hun marketinginvesteringen optimaliseren.
Na het postgraduaat Digitale marketing en communicatie, vormen ze voor jou geen onbekende begrippen meer. Ontdek het volledige programma ->
Je leert precies hoe je dit alles kunt implementeren in het bedrijfsleven. Zo word je Conversation Manager en onderhoud je een continue dialoog met de consument. Want een goede Conversation Manager communiceert mét consumenten, niet naar consumenten.
Vooropleiding
Dit postgraduaat richt zich specifiek op mensen met een economische en/of communicatie-achtergrond. Deze voorkennis is nodig om de lessen goed te kunnen volgen. Er wordt in deze opleiding namelijk maar heel kort stilgestaan bij de basiskennis van marketing, om zo veel mogelijk tijd te kunnen spenderen aan het digitale luik van de materie.
De voorkennis kan je opgedaan hebben in verschillende vooropleidingen: